Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna

Spotkanie sieci "Między nami bibliotekarzami"

16.12.2019 roku miało miejsce przedświąteczne spotkanie sieci współpracy i samokształcenia „Między nami bibliotekarzami” poświęcone tworzeniu prezentów. Doświadczenia te mogły stanowić inspirację i zostać wykorzystane na zajęciach z uczniami.

W pierwszej części odbył się warsztat „Idzie jesień, idzie zima, kto te chłody wytrzyma?” poprowadzony przez Panią Aleksandrę Banach - nauczyciela konsultanta w zakresie muzyki, plastyki, wychowania fizycznego oraz zajęć pozalekcyjnych Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku. Na warsztatach, przy kolędach, nauczyciele bibliotekarze wykonali niepowtarzalne i oryginalne choinki z falowanej tektury, ozdabiając je gwiazdkami i małymi bombkami.

Drugą częścią spotkania było rękodzieło „Biżuteria z filcu”, które poprowadziła Pani Jolanta Leszczyńska - nauczyciel bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej im. kpr. Feliksa Ignacego Grabowskiego w Bodzanowie. Jak wskazuje tytuł, na warsztacie powstały przepiękne i unikatowe kolczyki, bransoletki, broszki czy też kwiaty do szali. Uśmiechy i zadowolenie uczestniczek świadczą o tym, iż spotkanie się udało i wniosło już świąteczną atmosferę.

Anna Bakierzyńska
koordynator sieci współpracy i samokształcenia
„Między nami bibliotekarzami”

 

 

KATALOGI

 ODWIEDŹ NASPOLECAMY

 


 

GODZINY OTWARCIA

 

Płock
poniedziałek    wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- nieczynne
 
Gostynin
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
 
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- nieczynne
 
 

 

Copyright 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.