Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna

Sieci współpracy i samokształcenia - przedszkola

Kreatywnie i kolorowo, czyli spotkanie nauczycieli przedszkoli z ASTRĄ

W ramach kolejnego spotkania Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego w naszej bibliotece odbyły się warsztaty plastyczne "ASTRA inspiruje, czyli jak pokolorować świat dziecka". W czasie szkolenia nauczyciele zapoznali się z różnymi technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo czy modelowanie przestrzenne, które mogą wykorzystać w edukacji plastycznej dzieci. Każdy uczestnik szkolenia otrzymał certyfikat potwierdzający udział oraz upominek. Dziękujemy Pani Oldze Dziubak za interesujące, inspirujące oraz niezwykle twórcze spotkanie!

Czytaj więcej...

Pierwsze spotkanie w ramach sieci współpracy

Inauguracja pracy Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego odbyła się 28 października 2019 r. w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Uczestniczki powitała Agnieszka Olczyk-Twardy, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku, która życzyła ciągłego entuzjazmu i owocnych spotkań. Koordynatorki Sieci  Marta Jaroszewska i Justyna Latarska przedstawiały kwestie organizacyjne.

Czytaj więcej...

SIEĆ WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Od nowego roku szkolnego 2019/2020 w Bibliotece Pedagogicznej w Płocku będzie działać sieć współpracy nauczycieli wychowania przedszkolnego, której celem będzie wymiana doświadczeń oraz wspólne rozwiązywanie problemów właściwych dla tego etapu nauczania, przy wsparciu koordynatora i zapraszanych ekspertów. Interesującym elementem działań będą z pewnością warsztaty plastyczne, kodowanie czy zabawa z książką w roli głównej.

Czytaj więcej...

KATALOGI

 ODWIEDŹ NASPOLECAMY

 


 

GODZINY OTWARCIA

 

Płock
poniedziałek    wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- nieczynne
 
Gostynin
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
 
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- nieczynne
 
 

 

Copyright 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.