Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli „TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela”.

Ruszyła nowa Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli „TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela”. 24 października 2022 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Płocku nastąpiło otwarcie Sieci. Marta Jaroszewska, w imieniu Agnieszki Olczyk, dyrektor biblioteki, powitała przybyłych nauczycieli.

Tatiana Jastrzębska – koordynator Sieci przedstawiła uczestnikom spotkania założenia oraz plan i organizację udziału nauczycieli w Sieci.  Do współpracy w Sieci TIK zgłosili się nauczyciele różnych przedmiotów zarówno ze szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych z terenu Płocka i okolic oraz z Gostynina.  

Pierwsze spotkanie zostało poświęcone metodom badań on-line. Podstawowym celem szkolenia było przygotowanie uczestników do samodzielnego projektowania i przeprowadzania badań z wykorzystaniem kwestionariusza ankiety udostępnionego 

w Internecie.

Zajęcia warsztatowe przeprowadziła Tatiana Jastrzębska, nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej w Płocku, która podczas szkolenia omówiła wybrane aplikacje umożliwiające konstruowanie ankiet, udostępnianie ich w różnej formie oraz analizę zebranych wyników i ich atrakcyjną prezentację graficzną.

Tematem kolejnego wystąpienia była „Ankieta internetowa jako narzędzie badawcze”. Tę część spotkania poprowadziła Monika Cejmer, nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej w Płocku. Prowadząca podczas szkolenia starała się udzielić nauczycielom  jak najwięcej wskazówek pomocnych przy konstruowaniu ankiety. 

Na zakończenie tej części spotkania nauczyciele analizowali przykładową ankietę z czasopisma pedagogicznego.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom za udział w Sieci „TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela” i zapraszam do współpracy.

Mam nadzieję, że zobaczymy się w takim licznym gronie na kolejnym spotkaniu. 

Do zobaczenia
Koordynator Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli
„TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela”
Tatiana Jastrzębska

 

Otwarcie nowej Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli „TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela” w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Płocku

 

Tatiana Jastrzębska, nauczyciel bibliotekarz prowadzi warsztaty, podczas których nauczyciele tworzą ankiety z wykorzystaniem aplikacji dostępnych w Internecie.

 

Tatiana Jastrzębska, nauczyciel bibliotekarz prowadzi warsztaty, podczas których nauczyciele tworzą ankiety z wykorzystaniem aplikacji dostępnych w Internecie.

 

Monika Cejmer, nauczyciel bibliotekarz prowadzi szkolenie na temat „Ankieta internetowa jako narzędzie badawcze” w czytelni Biblioteki Pedagogicznej.

 

Nauczyciele dokonują analizy ankiety.

 

KATALOGI

Nr konta do wpłat:
98 1020 1026 0000 1402 0232 3285


ODWIEDŹ NAS
 

GODZINY OTWARCIA

 

Płock
poniedziałek    wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
- nieczynne
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-15.00
 
Gostynin
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
 
- nieczynne
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-14.00
 
 

Copyright 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.