Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna

XXVII Biesiada Literacka - ROZSTRZYGNIĘCIE

Za nami XXVII Biesiada Literacka, organizowana corocznie w listopadzie przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku oraz III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku. Patronat honorowy nad Biesiadą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Read more...

Realizacja Ratownictwa Czytelnictwa

Realizując pierwszy obszar dotyczący dzieci Biblioteka Pedagogiczna w Płocku, przeprowadziła liczne akcje czytelnicze w wielu różnych placówkach oświatowych. Odwiedziła m.in. Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Płocku, Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku, Miejskie Przedszkole Nr 25 w Płocku, II Prywatną Szkołę Podstawową Zespołu Oświatowo - Konsultacyjnego „Profesor".

Read more...

Ratownicy Czytelnictwa

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku włączyła się do programu Ratownicy Czytelnictwa prowadzonego przez Fundację Powszechnego Czytania. W tym roku akcji przyświeca hasło „Wszystkie ręce na pokład!" Wizją Ratowników Czytelnictwa jest fakt, że czytanie wyrównuje szanse.

Read more...

Nowa sieć współpracy i samokształcenia TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela

Uruchamiamy nową sieć współpracy i samokształcenia TIK Cyfrowy Narzędziownik Nauczyciela.

Pragniemy wskazać wybrane narzędzia, aplikacje, otwarte zasoby edukacyjne  oraz materiały dostępne w domenie publicznej czy darmowe zasoby online: materiały do wykorzystania i tworzenia grafik, filmów, prezentacji itp. oraz wskazać pomysły na wykorzystanie dostępnych narzędzi zarówno w pracy zawodowej jak i w edukacji.

Pierwsze spotkanie poświęcone będzie metodom badań online.

Prowadzący - nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej w Płocku: Tatiana Jastrzębska (część praktyczna) oraz Monika Cejmer (część merytoryczna)

Bonus: Uczestnicy sieci TIK otrzymają darmowy Ebook wybranych zasobów online.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w najbliższym spotkaniu i dołączenia do wydarzenia na profilu Facebookowym Biblioteki Pedagogicznej w Płocku: https://fb.me/e/2hKGpkdei

 

KATALOGI

Nr konta do wpłat:
98 1020 1026 0000 1402 0232 3285


ODWIEDŹ NAS
 

GODZINY OTWARCIA

 

Płock
poniedziałek    wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
- nieczynne
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-15.00
 
Gostynin
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
 
- nieczynne
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-14.00
 
 

Copyright 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.