Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna

70 lat Biblioteki Pedagogicznej w Płocku

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku od 70 lat pełni ważną rolę w życiu naszego miasta i regionu. To miejsce, gdzie nie tylko gromadzimy książki, ale także tworzymy przestrzeń do nauki, rozwijania zainteresowań i kształtowania się intelektualnie. To miejsce, gdzie spotykamy się z autorami, uczymy się nowych rzeczy i inspirujemy się.

Read more...

Zgłoś Wolontariusza w konkursie "Mazowieckie Barwy Wolontariatu"

Województwo Mazowieckie już po raz trzynasty ogłasza konkurs „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Jego celem jest nagrodzenie Wolontariuszy, liderów społecznych za ich działalność na rzecz województwa mazowieckiego i jego mieszkańców, popularyzacja dokonań wolontariuszy jako dobrych dobrych praktyk, w tym realizowanych indywidualnie lub w partnerstwie z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi oraz zachęcanie mieszkańców Mazowsza do podejmowania aktywności wolontariackiej.

Read more...

Bezpieczne wakacje

Wakacje to Czas relaksu, relaksu to czas! To od nas zależy, czy będą one bezpieczne. Co warto wiedzieć przed wakacjami? Tu znajdziesz Poradnik bezpiecznego wypoczynku MEN, listę rzeczy, które powinny się znaleźć w bagażu dziecka, bazę wypoczynku i wiele innych przydatnych materiałów, które pozwolą Ci zaplanować radosny i udany wypoczynek.

Read more...

Ratownicy Czytelnictwa - podsumowanie

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku zaangażowała się we wrześniu ubiegłego roku w ogólnopolski program Fundacji Powszechnego Czytania, zwanym "Ratownicy Czytelnictwa".Pod hasłem "Wszystkie ręce na pokład" do 31 maja zorganizowano wiele działań wspierających czytelnictwo wśród dzieci.

Read more...

ZAKOŃCZYLIŚMY EDUKACYJNY PROJEKT „KOPERNIKOKLASA”

Organizatorem projektu była Biblioteka Pedagogiczna w Płocku, a partnerami Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach, Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Naukowe Płockie. Projekt został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Zapraszamy do obejrzenia podsumowującego filmu.

Read more...

KATALOGI

Nr konta do wpłat:
98 1020 1026 0000 1402 0232 3285


ODWIEDŹ NAS
 

GODZINY OTWARCIA

 

Płock
poniedziałek    wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
- nieczynne
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-18.00
- 9.00-15.00
 
Gostynin
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
 
- nieczynne
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-17.00
- 9.00-14.00
 
 

Copyright 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.