Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna

Projekt "KOMIKSOWO" - wyniki

Komiksowo – to projekt edukacyjny organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku. Do projektu, którego głównym celem jest rozwijanie zainteresowań  i pasji zainteresowań, wyzwolenie aktywności i kreatywności wśród uczniów, przystąpiło 8 szkół z powiatu płockiego, grodzkiego, płockiego ziemskiego, sierpeckiego. Wśród działań, które zostały zaplanowane w ramach projektu „Komiksowo” znalazł się między innymi konkurs pod takim samym tytułem, który odbył się w 2 kategoriach wiekowych:

- Uczniowie szkół podstawowych klasy  IV-VIII

- Uczniowie szkół ponadpodstawowych klasy I-IV.

W konkursie wzięło udział 19 uczestników, którzy przesłali 19 prac.

Prace oceniła Komisja w składzie: Agnieszka Olczyk – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku, Anna Krusiewicz - nauczyciel konsultant w zakresie języka polskiego, historii i wos, pracownik Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku, Jacek Znyk – pedagog o specjalnościach: edukacja ustawiczna, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, plastyka, historia sztuki, ekologia, organizacja imprez kulturalno – oświatowych, pracownik Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku.

Zgodnie z zapisami regulaminu ocenie podlegały poprawność językową, innowacyjność wykonania, pomysł, szata graficzna, ogólne wrażenie artystyczne.

Wyniki - Protokół z obrad jury - plik w formacie PDF

KATALOGI

 



ODWIEDŹ NAS



POLECAMY

 










 

GODZINY OTWARCIA

 

Płock
poniedziałek    wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- nieczynne
 
Gostynin
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
 
 
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- 9.00-14.00
- nieczynne
 
 

 

Copyright 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.