Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

NAGRODA DLA BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ W PŁOCKU

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka zajęła I miejsce w kategorii "Aktywna promocja IBUKA Libry wśród czytelników" w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece”. Nagroda została przyznana przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Wręczenie statuetki odbyło się 30 marca 2017 roku w Teatrze Syrena w Warszawie podczas III edycji Akademii Dyrektorów Bibliotek IBUK Libra. Wydarzenie zostało uświetnione wykładem dr Jacka Santorskiego i występem Doroty Stalińskiej.

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku należy do Konsorcjum Mazowieckich Bibliotek Pedagogicznych i dzięki temu oferuje bezpłatny dostęp do około 1485 pozycji. Wśród nich udostępniane są podręczniki akademickie i literatura specjalistyczna, głównie z zakresu pedagogiki i psychologii.

Zapraszamy do korzystania online 24/7 z dowolnego miejsca – platforma IBUK Libra to wiedza na wyciągnięcie ręki!

Daniela Michalska

  

 

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644335

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości.