Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online

Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

WYSTAWA PUBLIKACJI NA TEMAT „WZMACNIANIE POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY UWIKŁANYCH W KRYZYS OKOŁOROZWODOWY ORAZ PRZECIWDZIAŁANIE ALIENACJI RODZICIELSKIEJ”

9 marca 2017 roku Biblioteka Pedagogiczna w Płocku zaprezentowała wystawę książek i artykułów z czasopism dotyczących rozwodów, ich wpływu na dzieci i młodzież oraz sposobów pomocy nieletnim członkom rodziny w tym procesie. Wystawa towarzyszyła konferencji „Wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uwikłanych w kryzys okołorozwodowy oraz przeciwdziałanie alienacji rodzicielskiej” zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku. Wśród materiałów udostępnionych uczestnikom było także tematyczne zestawienie bibliograficzne przygotowane przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej.

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji.

 

Andrzej Stawicki

 

 

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
598580

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości.