Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

WYSTAWA PUBLIKACJI NA TEMAT „JAK WSPOMAGAĆ ROZWÓJ PSYCHOSPOŁECZNY DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ KOMPETENCJE WYCHOWAWCZE RODZICÓW I NAUCZYCIELI”

24 listopada 2016 roku miała miejsce wystawa książek i czasopism przygotowana przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku. Towarzyszyła ona konferencji pt. „Jak wspomagać rozwój psychospołeczny dzieci i młodzieży oraz kompetencje wychowawcze rodziców i nauczycieli” zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli wydział w Płocku. Uczestnicy zapoznali się z publikacjami nawiązującymi do tematu konferencji oraz otrzymali zestawienie bibliograficzne.

Dziękujemy Pani Hannie Drzewieckiej-Krawczyk, nauczycielowi konsultantowi w zakresie psychologiczno-pedagogicznej pomocy szkole za współpracę.

Anna Bakierzyńska

 

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644492

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości.