Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

„W przyjaźni tkwi siła” – Spotkanie 6

23 maja 2016 roku miało miejsce ostatnie spotkanie z cyklu „W przyjaźni tkwi siła”. Temat przewodni spotkania brzmiał „Nasze przyjaźnie na zawsze”. Zajęcia miały charakter edukacyjno-literacki wzbogacony pracą plastyczną.

Początek spotkania upłynął na wysłuchaniu bajki terapeutycznej pt.: „Razem raźniej i przyjaźniej” Bogumiły Antkowiak, którą odczytała na głos Marta Jaroszewska. Dzieci chętnie dyskutowały na temat zachowania bohaterów, wskazując prawidłowe postawy i zachowania dotyczące przyjaźni.

W dalszej części spotkania dzieci wsłuchując się w słowa piosenek „W przyjaźni tkwi siła” i „Zostań dziś moją przyjaciółką” wykonały serduszka. Wymieniły się symbolem miłości, życzliwości i przyjaźni obiecując, że będą się starać o to, by ich przyjaźnie zawarte w przedszkolu przetrwały lata.

Spotkanie zostało upamiętnione wspólną fotografią.

Serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas w Bibliotece Pedagogicznej. Trzymam kciuki za spełnienie się danej obietnicy przyjaźni!

 

Marta Jaroszewska

 

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644352

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości.