Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

Moc atrakcji w Bibliotece Pedagogicznej

20 maja przewodnikiem po bibliotecznej krainie (Czytelni, Wypożyczalni, Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej i magazynach) była Marta Jaroszewska. Tego dnia gościliśmy bowiem grupę dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 29 w Płocku, które przybyły do nas wraz z opiekunami.

 Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem zgłębiały tajniki elektronicznego wypożyczania zbiorów, a także obejrzały wystawę prac pokonkursowych „Henryk Sienkiewicz naszymi oczami”.

W dalszej części spotkania w Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej wzięły udział w zajęciach warsztatowych Czytanie z Lego. W nawiązaniu  do odczytanego przez prowadzącą fragmentu tekstu Anny Onichimowskiej „Sen, który odszedł”, zadaniem miłych gości było zbudowanie według własnego pomysłu, przy użyciu wyobraźni i klocków lego, zakończenia opowiadania.

Dopełnieniem spotkania było wręczenie dzieciom pamiątkowych dyplomów - Przyjaciela Biblioteki.

 Marta Jaroszewska

 Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644349

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości.