Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

Spotkanie autorskie z babcią Anią

31 maja 2016 roku Biblioteka Pedagogiczna w Płocku i Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku zorganizowały spotkanie autorskie z Anną Włochowską – autorką książek dla dzieci.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich. Pani Anna w niezwykle wesoły i przystępny sposób opowiadała  o swoich utworach literackich, czytała wiersze ze zbioru „Rymowanki Babci Anki” i fragmenty opowiadań z książeczki „Babcia Ania pisze opowiadania”. Dzieci bardzo szybko nawiązały kontakt z autorką i chętnie włączyły się do zabawy z tekstem, chwaliły się swoją wiedzą na temat przeczytanych i ulubionych książek, a także zadawały mnóstwo pytań. Uczestnicy spotkania mieli również możliwość zakupu książek autorki, w których na zakończenie spotkania Babcia Ania pozostawiła dedykacje dla najmłodszych miłośników literatury. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejną książkę i kolejne spotkanie z tą niezwykłą osobą. 

 Małgorzata Wierzbicka

 

 

 

 

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644358

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości.