Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

III Jarmark Wielkanocny

W dniach 19-20 marca 2016 roku na Rynku Starego Miasta w Płocku  odbył się III Jarmark  Wielkanocny. Organizatorami Jarmarku byli: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o. o., Fundacja REVITA oraz Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego.

W tym roku po raz pierwszy Biblioteka Pedagogiczna w Płocku wzięła udział w tym wydarzeniu. Przygotowaliśmy na tę okoliczność szereg atrakcji dla mieszkańców Płocka. W niedzielę 20 marca odbyło się rodzinne czytanie o tradycjach wielkanocnych, które miało przybliżyć zwyczaje świąteczne w Polsce i na świecie. Ponadto dzieci i dorośli  mogli  wykonać własnoręcznie kartkę świąteczną, wykleić baranka czy ozdobić pisanki. Nie zabrakło również malowania twarzy dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas konkursy i zabawy związane z Wielkanocą sprawiły, że płocczanie poczuli świąteczny klimat. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wspólnej zabawy za rok!

 

Izabela WypychCopyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
616101

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości.