Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

Czasopisma

Czasopisma - dublety

 

Czasopisma.

Wykaz dubletów i druków zbędnych

Biblioteki Pedagogicznej w Płocku.

Wydział Informacyjno-Bibliograficzny i Czytelnia Biblioteki Pedagogicznej w Płocku oferuje bezpłatnie zainteresowanym Bibliotekom dublety czasopism i druki zbędne. Zamówienia prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Realizacja zamówień nastąpi wg kolejności zgłoszeń.

Koszty transportu lub przesyłki ponosi zamawiający.

Czytaj więcej...

Czasopisma prenumerowane 2018

Czasopisma prenumerowane bądź otrzymywane przez
Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku w 2018 r.

Czytaj więcej...

Wykaz czasopism

 Czasopisma

Poniższy wykaz zawiera czasopisma posiadane przez BP w Płocku i jej filia w Gostyninie. Posiadamy obecnie 263 tytuły i prenumerujemy rocznie ok. 60 tytułów czasopism. Gromadzimy większość tytułów czasopism pedagogicznych, metodycznych i psychologicznych o zasięgu ogólnokrajowym, selekcyjnie wybrane tytuły periodyków socjologicznych, społecznych, tytuły z zakresu informacji naukowej i bibliotekarstwa.

Wymienione czasopisma dostępne są w czytelniach naszych Bibliotek. Tytuły znajdujące się w danej bibliotece zaznaczone są znakiem X w odpowiedniej rubryce.  

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
634470

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości.