Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

WYSTAWA „KOBIETY – HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ”

Rok 2018 został przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowiony Rokiem Praw Kobiet. Z tej okazji w Bibliotece Pedagogicznej w Płocku można obejrzeć wystawę „Kobiety historia i teraźniejszość”. Są na niej zaprezentowane materiały związane z prawami wyborczymi kobiet i sylwetki wybitnych  kobiet z dziedziny nauki, kultury i polityki. Wykorzystane książki pochodzą ze zbiorów naszej biblioteki oraz księgozbiorów prywatnych.

 

Zapraszamy chętnych nauczycieli z uczniami do wzięcia udziału w zajęciach czytelniczo-medialnych poświęconych prawom kobiet oraz sławnym kobietom świata nauki, polityki i kultury. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 24 366 53 70 wew. 13 lub e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

 

Małgorzata Wierzbicka

 

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644566

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości.