Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Niezablokowanie tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia użytkownika. Możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej
Strona Główna Strona Główna
Katalog OPAC online
Real time web analytics, Heat map tracking

Mazowia. Serce polski

ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI

Z zaproszenia na Światowy Dzień Poezji obchodzony 21 marca skorzystała klasa trzecia gimnazjum z Łęgu Probostwa wraz z nauczycielkami.

Młodzież obejrzała wystawę „Przesłanie Zbigniewa Herberta (1924-1998)” i wysłuchała wykładu o wybitnym polskim poecie – jego życiu i twórczości. Następnie uczniowie wzięli udział w lekcji poświęconej poezji Zbigniewa Herberta. Wysłuchali nagrania wiersza „Przesłanie Pana Cogito” w wykonaniu jego autora. Uczniowie zwiedzili całą Bibliotekę. Byli w Wypożyczalni i Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej, gdzie zapoznali się z katalogiem elektronicznym Integro.

Młodzież przygotowująca się do nauki w szkole średniej z zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu w nowoczesnej, skomputeryzowanej bibliotece.

 

Monika Cejmer

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Płocku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Odsłon artykułów:
644560

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości.